تمام تلاش FXTM اطمینان از این است که مشتریان پشتیبانی فوق‌العاده‌ای که شایسته آن هستند را دریافت کنند و تجربه داد و ستد آن‌ها بهینه و کاربرپسند باشد. از روند فوق‌سریع تأیید مشتری گرفته تا پردازش فوری وجوه مشتری، هدف ارائه خدماتی بی‌نظیر در همه ابعاد و جوانب است.

تایید مشتری در کمتر از 12 دقیقه
تایید مشتری در کمتر از 12 دقیقه
پردازش
پردازش بیش از 84% موارد ظرف 5 دقیقه
بازخورد
بیش از 90% بازخورد مثبت

سرعت اجرای سفارش

سرعت اجرای سفارش FXTM، که برنده جایزه شده است، تضمین می‌کند که تجربه داد و ستد شما همواره متمایز و عالی است. Fxtm به خوبی می داند که برای به دست آوردن بهترین قیمت ممکن، سرعت اهمیتی حیاتی دارد؛ از همین رو، دادوستدهای شما را با سرعتی بی‌سابقه و باورنکردنی اجرا می کند.

سرعت اجرای سفارش

لغزش قیمت

آمار مثبت لغزش قیمت FXTM، که معنای جدیدی به لغزش قیمت بخشیده است، نشان می‌دهد که FXTM فقط به ارائه قیمت درخواست‌شده بسنده نکرده‌، بلکه هدف اجرای سفارشات به بهترین نحو ممکن است. اکثر مشتریان FXTM از طریق لغزش قیمت مثبت، قیمت‌گذاری بهینه دریافت می‌کنند. در واقع، آنچه به دست می‌آید معمولاً بهتر از درخواست اولیه شماست. کاهش لغزش قیمت منفی به یکی از استانداردهای FXTM تبدیل شده و هدف ادامه این رویه است!

لغزش قیمت

قیمت‌دهی مجدد

FXTM صاحب مخزن نقدینگی (liquidity pool) عمیقی است که از طریق بانک‌ها و مؤسسات مالی معتبر تأمین می‌شود؛ این مخزن به FXTM امکان می‌دهد که حتی در مواقعی که بازار نوسانات بسیار بالایی را تجربه می‌کند، سفارشات شما را اجرا کند. قیمت‌دهی مجدد FXTM به سطحی فوق‌العاده پایین و رقابتی کاهش یافته است و قصد دارد آن را به سطحی حتی پایین‌تر از این کاهش دهد!

قیمت دهی مجدد

رتبه بندی مدیران FXTM Invest

FXTM Invest به معامله‌گران اجازه می دهد تا با مدیر استراتژی مناسب ارتباط برقرار کنند و معاملات آنها را کپی کنند. برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی می تواند مناسب‌ترین مدیر استراتژی برای شما باشد، رتبه های برتر مدیرانی را که عملکرد آنها توسط PwC تایید شده است، در اختیار شما قرار می دهد.*

PwC نتایج مدیران استراتژی و روش‌های محاسبه سود را بررسی می کند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که با اطلاعات صحیح کار می کنید. در پایان هر ماه، بازدهی مدیران استراتژی برتر توسط PwC تایید می‌شود. نتایج تا 30 آوریل 2019 تأیید شده است.

* عملکرد گذشته، نتایج آینده را تضمین نمی کند.